VI Niedziela Wielkanocna 5.05.2024r.

VI Niedziela Wielkanocna

5 maja 2024 r.

1.              Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Msze Święte o 7.00, 8.30, 9.45 w Łoponiu, 11.00 i 16.00.

2.              Na Mszy Świętej o godz. 11.00 Uroczystość I Komunii Świętej. Parafian prosimy, aby, jeśli to możliwe, wybrali inna godzinę uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

3.              W tym tygodniu w naszej parafii „Biały Tydzień”. Dzieci Komunijne wraz z rodzicami zapraszamy codziennie na Mszę wieczorną i nabożeństwo majowe. W czwartek pielgrzymka dziękczynna dzieci i rodziców do Wadowic.

4.              Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy o godz. 18.00 a w niedziele i uroczystości o godz. 16.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy, a szczególnie dzieci i młodzież.

5.              W poniedziałek Święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów.

6.              W środę Uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski i diecezji.

7.              W piątek początek Nowenny do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

8.              W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy o 11.00 Rocznica I Komunii Świętej. Dzieci rocznicowe zapraszamy do pierwszych ławek.

9.              Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.

10.          Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

11.          Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

• Mikołaj Kulak zam. w Słonej z Weroniką Batko zam. w Sufczynie.

Ktokolwiek znałby przeszkody proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.